Arbata

Apie Ahmad

„Ahmad Tea“ yra Jungtinėje Karalystėje įsikūręs šeimos verslas, kuriame jau keturios kartos kuria arbatos mišinius ir jas ragauja. Verslą įkūrėme iš aistros puikiai arbatai ir esame atsidavę unikaliam arbatos gėrimo ritualui kasdieniniame gyvenime tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek už jos ribų. Anglijoje įsteigta įmonė pajuto, kad žmonėms reikia išskirtinio gėrimo, kuriuo galėtų mėgautis kiekvieną dieną. Pirmųjų plantacijų ir partnerių atranka, pirmieji arbatos mišiniai bei degustacijos ir net pirmosios pakuotės atspindėjo įsipareigojimą patenkinti šį poreikį. To siekdama, kompanija tapo viena pirmųjų bendrovių, pateikusių arbatą pabrėžiant jos vertę, siūlant ją dailiose dovanų pakuotėse, rafinuotose dėžutėse ir žaviuose indeliuose.

Naudojant ištisas kartas kauptą patirtį, pirmoji Jungtinėje Karalystėje pagaminta „Ahmad Tea“ arbata rinkoje pasirodė 1986 m. Bėgant metams, stiprėjant reputacijai ir plečiantis verslui, supratome, kad žmonės visame pasaulyje iš arbatos puodelio tikisi ne tik paprasto gėrimo, bet smagios, įsimintinos ir pasitenkinimą teikiančios patirties. Ahmad arbatos kokybės pripažinimas tarptautiniu mastu išsiplėtė tiek, kad dabar arbatą eksportuoja į daugiau nei 70 šalių šešiuose kontinentuose.

„Ahmad Tea“ istorijos pradžioje generalinis direktorius davė pažadą: „Nepardavinėsiu to, ko negerčiau pats.“ Atsisakymas priimti ką nors kita nei geriausia arbata – skoniu, aromatu, spalva, stiprumu ir konsistencija, taip pat įvaizdžiu, prekės ženklu ir pakavimu – išlieka mūsų degustuotojų orientyru ir visos įmonės įkvėpimu.

„Ahmad Tea“ visame pasaulyje žinoma dėl savo arbatų kokybės, tačiau tai vis dar yra šeimos verslas, ištikimas vizijai, kurios siekiant jis buvo įkurtas.